Malarz nieokreślony, włoski
Nr katalogowy: 277
Madonna z Dzieciątkiem, śś. Janem,
Elżbietą i Zachariaszem;
olej, płótno, 143 x 111,5 cm;
II poł XVI w - pocz. XVII w.