Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)
Nr katalogowy: 254
Noc w marcu, 1931
olej, tektura, 48 x 48 cm;
sygn. l. d.: S. Żukowski
olej, tektura, 48 x 48 cm;
sygn. l. d.: S. Żukowski
Na odwrocie napis odręczny autorski: „Noc w marcu” S. Żukowski/ c-1000 zł./ 1931 r, nalepki: wystawowa Zachęty Sztuk Pieknych? z nazwiskiem i tytułem „Noc
w marcu” z listopada 1934 roku oraz z TPSP w Krakowie z numerem 64, autorem, tytułem Noc nad Niemnem, techniką, ze stycznia 1936; niebieska kredką N 14