Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)
Nr katalogowy: 232
Kościół w Couperay
olej, płyta, 26,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: K. Librowicz
olej, płyta, 26,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: K. Librowicz
Na odwrocie nalepka z zakładu materiałów malarskich oraz
odręcznie dopisanym tytułem obrazu (po francusku).