Mieczysław LURCZYŃSKI (1907-1992)
Nr katalogowy: 231
Pejzaż miejski
olej, płótno, 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI
olej, płótno, 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI
Na odwrocie na płótnie nalepka z napisem: „3100 LURCZYŃSKI
65 x 50 / TH / Paisage urbain.” oraz napis na krośnie: „31(-00)
LURCZYŃSKI”