Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)
Nr katalogowy: 229
Kwiaty, 1944
olej, płótno, 73 x 56 cm;
sygn. l. g.: H. Rudzka C. 44
olej, płótno, 73 x 56 cm;
sygn. l. g.: H. Rudzka C. 44
Na odwrocie nalepka ze Związku Zawodowego Polskich Artystów Plastyków w Krakowie „Dom Plastyków” z nazwiskiem autorki, tytułem Kwiaty i techniką