Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Nr katalogowy: 226
Bodiaki
olej, płótno naklejone na tekturę,
21 x 33,5 cm;
21 x 33,5 cm;
u dołu odręczny napis tuszem: Stwierdzam autentyczność szkicu J. Chełmońskiego - Stanisław Straszkiewicz TZiomek