Bronisław KOWALEWSKI (1870-1935)
Nr katalogowy: 225
Sitowia, 1917
olej, tektura, 34,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: Br. Kowalewski 1917
olej, tektura, 34,5 x 40 cm;
Na odwrocie nalepka wystawowa z Towarzystwa Zachęty Sztuk
Pięknych w Warszawie z numerem 55552, nazwiskiem autora, tytułem
oraz techniką pracy, ceną 250 Mk i datą nadesłania 24/ IX 1917