Zygmunt SCHRETER (1886-1977)
Nr katalogowy: 224
Pejzaż nadmorski
olej, płótno, 38,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Schreter
olej, płótno, 38,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Schreter
Na odwrocie, na krośnie odręczny napis autorski: SCHRETER