Teodor GROTT (1884-1972)
Nr katalogowy: 105
Wnętrze Kościoła Mariackiego, 1911
autolitografia barwna, papier żeberkowy,
40,5 x 29,7 cm; sygn. u dołu: Teod. Grott 11