Nr katalogowy: 806
Pierścionek złoty
masa całkowita 3.320 g,
Austro - Węgry, Wiedeń, XIX/XX w.
o kształcie przypominającym markizę, kompozycja wysadzana 22 szt diamentów naturalnych o łącznej masie 1.00 ct (Si/TCR-CR), w części centralnej - szmaragd o masie ok. 0,35 ct, złoto pr. 0.585, oprawa kamieni srebro,
masa całkowita 3.320 g, Austro - Węgry, Wiedeń, XIX/XX w.