Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy: 424
Mazowiecka Fabryka Bielizny, 2012
akryl, płótno;
70 x 70 cm;
akryl, płótno;
70 x 70 cm;
sygn. dat. i opis l. d.: MAZOWIECKA / FABRYKA / BIELIZNY / ALEATORYZM ·2012 / ZDZISŁAW OTELLO / HORODECKI
Na odwrocie nalepka autorska z informacjami o pracy.