Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy: 416
Martwa natura z ptaszkiem w klatce - II, 1987
olej, płótno,
100 x 69,5 cm;
olej, płótno,
100 x 69,5 cm;
sygn. l. d.: EGerlach / 1987, napisy p. d.: Kraków 3/II;
Na odwrocie napis autorski: AUTOR: EUGENIUSZ GERLACH/” MARTWA NATURA Z PTASZKIEM W KLATCE - II” -ROK 1987 OLEJ NA PŁÓTNIE - 100 x 70 cm/ SYGNOWANY: l d .EGERLACH 1987/ p d. KRAKÓW 3/II/ EGerlach oraz owalny stempel autorski.