Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Nr katalogowy: 312
Kurtyna, 1982
akwaforta, papier;
14,5 x 10,3 cm (wymiar kompozycji);
akwaforta, papier;
sygn., dat. i opis ołówkiem: Kurtyna, e.a, S.Fijałkowski 82