Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)
Nr katalogowy: 311
Tajemniczy ogród
litografia, papier;
53 x 77,5 cm (w świetle oprawy);
litografia, papier;
sygn. p. d.: B. Chwilczyński oraz napisy l. d.: E/A TAJEMNICZY OGRÓD