Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy: 170
Piękna pani Bronia, 1925
olej, płyta; 49 x 69,5 cm;
sygn. i dat. z dedykacją l. d.: Pięknej P Broni
/ na pamiątkę / W. Wodzinowski/ 1925