Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy: 164
Odwrót spod Moskwy, 1947
olej, tektura; 50 x 70 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/1947