Nr katalogowy: 159
Postać w ogrodzie, 1907/1908
olej, tektura, 24,3 x 34 cm;
sygn. l. d.: WW
olej, tektura, 24,3 x 34 cm;
sygn. l. d.: WW
Na odwrocie na tekturze owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY;
pośrodku faksymile artysty WW;
poniżej stempel z nr. 600698 2? (nr słabo czytelny, ostatnia cyfra dopisana ręcznie);
z lewej u dołu napis: Kalwaria 1907/8 (ołówkiem);
nr p. g.: 36 (ołówkiem).