Wiktor BERG, XX w.
Nr katalogowy: 158
Mali karciarze
olej, sklejka; 64,5 x 85 cm;
sygn. l. g.: W. Berg 1945...
olej, sklejka; 64,5 x 85 cm;
sygn. l. g.: W. Berg 1945...
Na odwrocie nalepka z informacjami o obrazie; z przekazów od właściciela wynika, że obraz malowany był w Zakopanem na schodach hotelu "Sport", pochodzi z kolekcji znanego właściciela hotelu "Sport" w Zakopanem, Stanisława Karpowicza.