Nr katalogowy: 145

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 145

Martwa natura z kwiatami w wazonie

olej, tektura, 52 x 42 cm; sygn. p.g.: z. pronaszko;
Na odwrocie nalepka Centralnego Biura
Wystaw Artystycznych