Jan RUBCZAK (1884-1942)
Nr katalogowy: 143
Port Martigue
olej, płótno; 50,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: Jan Rubczak
olej, płótno; 50,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: Jan Rubczak
Na odwrocie opis autorski: MARTIGUE/ pres de Marseille/ Jan Rubczak/ 9me … / Paris;
na krośnie stemple Iskra & Karmański z Krakowa