Eustachy WASILKOWSKI (1904-1977)
Nr katalogowy: 140
Martwa natura
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: Eustachy Wasilkowski
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
Na odwrocie nalepka Związku Artystów Plastyków Okręgu Poznańskiego z informacjami o pracy