Nr katalogowy: 139

Jerzy FEDKOWICZ (1891 - 1959)

Nr katalogowy: 139

Martwa natura ze skrzypcami

olej, płótno dublowane, 80 x 64 cm;
sygn. l.g.: Fedkowicz