Jerzy FEDKOWICZ (1891 - 1959)
Nr katalogowy: 139
Martwa natura ze skrzypcami
olej, płótno dublowane, 80 x 64 cm;
sygn. l.g.: Fedkowicz
sygn. l.g.: Fedkowicz