Irena WEISS-ANERI (1888-1981)
Nr katalogowy: 137
Wisła pod Wawelem
olej, tektura; 35 x 49,7 cm;
sygn. p. d.: aneri
olej, tektura; 35 x 49,7 cm;
sygn. p. d.: aneri
Na odwrocie napis: "Wisła pod Wawelem'' / olej. 35
x 49 1/2 / Aneri Irena Weissowa / N. leg. ZPAP 1408;
oraz nr p. g.: 2 (ołówkiem).