Nr katalogowy: 135

Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)

Nr katalogowy: 135

Tańce - Z dziejów Prasłowian

olej, płótno dublowane; 46 x 70,5 cm;
sygn. krzyżem łamanym na skale