Barbara PRZYŁUSKA (ur. 1958)
Nr katalogowy: 425
Cyklameny II, 2013
olej, płyta;
18 x 12,5 cm;
olej, płyta;
18 x 12,5 cm;
sygn. p. d.: BarbaraPrzyłuska
Na odwrocie napis autorski: Barbara Przyłuska/ cyklemeny/ 13 x 18 cm/ olej, 2013