Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)
Nr katalogowy: 417
Martwa natura z lampą
olej, płótno;
100 x 130 cm;
olej, płótno;
100 x 130 cm;
na odwrocie na płótnie nr 5, na blejtramie nalepka: z wystawy "Pokolenia" Będzin 25 III-10 IV 2000 (Wystawa prac Wacława i Pawła Taranczewskich),
nr kat. 7.oraz nalepka z numerem 198.W.T.-102/ 103- (…) .Cz.