Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)
Nr katalogowy: 403
Inanis et vacua, 1975
akwarela, gwasz, papier;
27,5 x 37,5 cm;
akwarela, gwasz, papier;
27,5 x 37,5 cm;
sygn. i dat. śr. g.: Zbigniew Makowski / fec 1975, u dołu napis: dla I. A. Jakimowiczów · VII·1975