Ex libris Jadwigi Magierowej
akwaforta, akwatinta, papier; 11 x 10,8 cm (wymiar kompozycji), 18 x 18 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1981 e/a stasys
Ex libris Piotra Nowickiego
akwaforta, akwatinta, papier; 6,8 x 5,5 cm (wymiar kompozycji), 14 x 11,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 3/30 1980 e/a stasys
Ex libris Wojciecha Iwańskiego
akwaforta, akwatinta, papier; 11,7 x 6,4 cm (wymiar kompozycji), 17,5 x 12,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 39/50 1981 e/a stasys
Ex libris Teresy Sondki
akwaforta, akwatinta, papier; 12,4 x 9 cm (wymiar kompozycji); 20 x 14,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 49/50 1981 e/a stasys
Ex libris Wojciecha Żukrowskiego
akwaforta, akwatinta, papier; 12 x 6,2 cm (wymiar kompozycji); 18 x 12,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 48/50 1981 e/a stasys