Nr katalogowy: 211

Giuseppe GAMBOGI (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 211

Popiersie kobiety z warkoczami

alabaster; 40 x 42 x 20 cm;
sygn. na podstawie: G. Gambogi