Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.
Nr katalogowy: 172
Portret kobiety w białej sukni
akwarela, papier, 22 x 15 cm
Miniatura wyjątkowej urody,
odznacza się wysokim kunsztem malarskim.
Miniatura wyjątkowej urody,