Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy: 169
Waterloo, 1929
olej, płótno; 90 x 145 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak/ 1929
olej, płótno; 90 x 145 cm;
Imponująca kompozycja z najlepszego okresu twórczości artysty. Zachwyca rozmachem, dynamiką.