Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)
Nr katalogowy: 164
Turcy w Achalciche
olej, płótno; 47 x 38 cm;
sygn. p. d.: L.Strojnowski
olej, płótno; 47 x 38 cm;
sygn. p. d.: L.Strojnowski
Na odwrocie nalepka z napisem autorskim: Leonard Stroynowski/ Turcy w Achalcychu