Marian SZCZYRBUŁA (1898-1942)
Nr katalogowy: 154
Motyw z miasteczka, 1926
olej, sklejka; 51 x 58,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Szczyrbuła / 10/10 1926