Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy: 153
Praca w polu
olej, sklejka; 69 x 77 cm;
sygn. l. d.: SKamocki
olej, sklejka; 69 x 77 cm;
sygn. l. d.: SKamocki
Na odwrocie nalepka z tytułem, 75 oraz numery: 49, 50 (podwójne), 52