Michał GORSTKIN - WYWIÓRSKI (1861-1926)
Nr katalogowy: 141
Port
olej, sklejka; 48 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. G. Wywiórski
sygn. l. d.: M. G. Wywiórski