Janina NOWOTNOWA (1883-1963)
Nr katalogowy: 135
Kwiaty polne w zielonym dzbanku, ok. 1950
olej, tektura; 33,3 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Janina Nowotnowa
sygn. p. d.: Janina Nowotnowa