Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)
Nr katalogowy: 134
Kwiaty w doniczce, 1924
olej, tektura; 39 x 29 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. p. d.: Irena NOWAKOWSKA / 1924