Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)
Nr katalogowy: 120
Las, 1946
tempera, papier naklejony na płótno;
63 x 49 cm (w świetle ramy);
63 x 49 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. l. d.: Cyankiewicz 46