Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy: 101
Przed lustrem, 1954
piórko, tusz, akwarela, papier;
39 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: majaberezowska 54