09 listopada 2013

09  listopada 2013 godz. 15.00

Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)
Śpiąca kobieta z kotem, 1896
olej, płótno; 66 x 100 cm;
sygn. l. g.: W. Ślewiński

obraz można ogladać w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
poniedziałek - piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 12.00 - 15.00.
Oferty przyjmowane będą do 9 listopada 2013 r.
tel.: 605 591 315

Estymacja: 3 600 000 - 4 000 000 zł
Obiekt wystawiony do licytacji według systemu Vickreya

regulamin aukcji

1
Śpiąca kobieta z kotem, 1896 olej, płótno; 66 x 100 cm; sygn. l. g.: W. Ślewiński
Estymacja 3 600 000 zł – 4 000 000 zł