Nr katalogowy: 618
Komplet sztućców obiadowych na 6 osób
z łyżką wazową;
Warszawa, złotnik Karol Malcz, 2 ćw. XIX w.;
ostrza noży - firma Gerlach
z łyżką wazową;
składający się z łyżek do zupy (dł. 22 cm), widelców i noży do drugiego dania (dł. 22 cm i 26,8 cm)
oraz łyżki wazowej (dł. 38,2 cm); czerpak łyżki wazowej owalny z lekko spłaszczonym dnem,
wewnątrz złocony; trzonki łyżek i widelców lancetowate; trzonki noży graniaste, ostrza stalowe,
szerokie; na trzonkach łyżek do zupy monogram LG, na widelcach i nożach gotycki MK;
srebro próby 12, stal; waga 966 g. (bez noży)
Warszawa, złotnik Karol Malcz, 2 ćw. XIX w.; ostrza noży - firma Gerlach