Nr katalogowy: 607
Para solniczek z łyżeczkami w etui
srebro próby 1 (950/1000) z głową Minerwy;
Paryż, 1 ćw. XX w.
solniczki owalne dekorowane wieńcami laurowymi i muszlami, z uchwytami w formie łabędzi, wewnątrz złocone, z wkładkami ze szła prasowanego; łyżeczki
o złoconych czerpaczkach; etui introligatorskie oklejone marmurkowym papierem ze złoconą krawędzią;
srebro próby 1 (950/1000) z głową Minerwy; wys. 4 cm, szer. 7,8 cm, głęb. 3,7 cm; dł. łyżeczki 7 cm. Paryż, 1 ćw. XX w.