Nr katalogowy: 505
Wazon dekoracyjny art deco
Czechy, Karlove Vary, firma Moser & Soehne,
ok. 1930
na wielokątnej podstawie, z dekoracyjnym pasem ze złoconym fryzem z korowodem amazonek;
szkło ciemnofioletowe, szlifowane, złocenia, wys. 39,5 cm, średn. podstawy 13 cm;
sygn. na podstawie: Made in Czecho-Slovakia/ Moser/ Karlsbade (trawione);
Na krawędzi podstawy szlifowane odpryski.
Czechy, Karlove Vary, firma Moser & Soehne, ok. 1930