Malarz nieokreślony (XVII w.)
Nr katalogowy: 266
Św. Hieronim
olej, płótno, 96, 5 x 115,6 cm;
na odwrocie napis odręczny:
Abraham Bloemart *1564 + 1648 [sic!]