Felice FICHERELLI IL RIPOSO - przypisywany
Nr katalogowy: 257
Św. Katarzyna Aleksandryjska, ok.1650
olej, płótno, 67,8 x 51 cm;
Na odwrocie nalepka z numerami
inwentarzowymi weneckiej kolekcji G. Manfrin.