Erno ERB (1890 - 1943)
Nr katalogowy: 243
Przekupka
olej, sklejka, 23 x 32 cm;
sygn. l. d.: EErb;
olej, sklejka, 23 x 32 cm;
sygn. l. d.: EErb;
na odwrocie nalepka: Ostatnia praca Erba / w obozie na Janowskiej
/ w lipcu 1943 / WSwystun (stempel: Kunstbilder Handlung /
Wladimir Swystun / Lemberg, Distriktsstr 3); podpis W. Zwystun /
1943; na ramie okrągła nalepka: GWIAZDKA / Swystun
Łyczakowska 17