Marcin SAMLICKI (1876-1932)
Nr katalogowy: 239
Pejzaż z południa Francji, 1916
olej, płótno na sklejce,
22,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Samlicki 1916