Wanda MICHALSKA - POPŁAWSKA
Nr katalogowy: 237
Pejzaż z poludnia Francji, 1932
olej, plótno, 42 x 52 cm;
sygn. l. d.: 1932
/ WANDA MICHALSKA-POPŁAWSKA