Włodzimierz DMYTRYSZYN (1905-1992)
Nr katalogowy: 225
Martwa natura
olej, sklejka, 54,5 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: W. Dmytryszyn
sygn. p. d.: W. Dmytryszyn
na odwrocie fragmentaryczna nalepka wystawowa z BWA w Katowicach.