Stanisław STRASZKIEWICZ (1870-1925)
Nr katalogowy: 212
Pejzaż
olej, płótno naklejone na tekturę, 25 x 37 cm;
u dołu napis: Stwierdzam autentyczność szkicu ś. p. męża mego Stanisława
Straszkiewicza Janina Straszkiewicz